HAKKIMIZDA
Dew Partners Hukuk & Danışmanlık

HAKKIMIZDA

Ankara’da faaliyetlerini sürdüren DEW PARTNERS Hukuk & Danışmanlık, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrindeki çözüm ortakları ile koordineli çalışarak hukuki ihtilafların çözümü hususunda faaliyet göstermektedir.

DEW PARTNERS Hukuk & Danışmanlık, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve güçlü bir müvekkil ağına sahiptir.

DEW PARTNERS Hukuk & Danışmanlık’ın nihai hedefi, müvekkillerinin menfaatini düşünerek onlar için en uygun hukuki çözümü en hızlı biçimde üretmektir.

DEW PARTNERS Hukuk & Danışmanlık, ulusal ve uluslararası ihtiyaçların karşılanması için güncel hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip ederek kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

DEW PARTNERS Hukuk & Danışmanlık, önleyici hukuki destek de vererek müvekkillerinin yalnızca var olan sorunlarına çözüm üretmekle kalmayıp, karşılaşılabilecek olası sorunları engellemeyi amaçlamaktadır.

DEW PARTNERS Hukuk & Danışmanlık yaklaşık 15 kişilik ekibi ve danışman kadrosuyla; Borçlar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile-Miras Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Rekabet Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Sigorta Hukuku, Tüketici Hukuku, İdare-Vergi Hukuku, Enerji Hukuku alanlarında aktif şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

imza